Osobný odber vždy v Ut a Št 10.00-15.00 alebo po dohode, v R1 centre na Rožňavskej 1 v Bratislave. Mapka v kontaktoch.
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 75,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Makarónky 2
Makarónky 2

                          MAKARÓNKY


koláčiky známe po celom svete

 


Makarónka, táto najznámejšia francúzska cukrovinka, je často chybne označovaná za francúzsku. V skutočnosti pocháza z Talianska, odkiaľ ju v 16. storočí priviezla francúzska kráľovná, manželka Henricha II., Katarína Medicejská.  Makarónky však dostali dnešnú podobu až vo Francúzsku na začiatku 20. storočia, kedy prvýkrát spojil dve makarónky krémom Pierre Desfontaines v  čajovom salóne Ladurée v Paríži, ktorý je vďaka tomu dodnes preslávený.
Množstvo ľudí sa čuduje, prečo je tak  malá a na pohľad jednoduchá makarónka taká drahá (ceny sa v európskych metropolách bežne pohybujú od 2,50 do 4,00 € za kus). Aj keď to vyzerá tak, že výroba jednej makarónky nezaberie veľa času ani úsilia, opak je pravdou. O makarónkach sa hovorí, že sú pre cukrárov výzvou. Za každou makarónkou sa totiž skrýva množstvo dôslednej a zdĺhavej práce.
Naše makarónky sú vyrábané odborným tímom cukrárov s dlhoročnými skúsenosťami v príprave a vývoji cukrárenských výrobkov, sú pripravované výlučne z kvalitnej mandľovej múky,  vajíčok a cukru, nádhernú farbu pridávajú prírodné farbivá. Všetky druhy sú bezlepkové, makarónky s ovocnými plnkami obsahujú až 90% ovocia a sú aj bezlaktózové. Môžeme Vám tak ponúknuť makarónky, ktoré ocenili aj renomovaní šéfkuchári a odborníci v gastronómii z rôznych krajín, vrátane Francúzska.

Naše makarónky patria medzi to najlepšie, čo sme na trhu vyskúšali – sú neuveriteľne jemné, rozpadávajú sa pri dotyku, rozplývajú na jazyku a prekypujú naozaj autentickou chuťou.
Sme radi, že kvalita týchto produktov prevýšila aj viaceré makarónky vyrábané priamo vo Francúzsku, ktoré sme mali zahrnuté v našom výbere dodávateľa a sme presvedčení, že znesú porovnanie aj s makarónkami, ktoré si kúpite v Paríži priamo na Champs Élysées.
V ponuke máme aktuálne príchute: citrón,  malina, maracuja, čierna ríbezla, kokos a káva, v balení po 4, 6 alebo 8 ks. Po predchádzajúcom objednaní Vám ich pripravíme aj na veľkú oslavu.

 

Makarónky v ponuke LA BONTÉ sú bezlepkové, druhy s ovocnými plnkami obsahujú až 90% ovocia a sú aj bezlaktózové. Balené po 4, 6, alebo 8 ks, zabezpečujeme aj dodávky pre rodinné či firemné príležitosti a oslavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto sme
ARP services, s.r.o. 
Vysoká 4277/12
811 06 Bratislava
Slovenská republika
Osobný odber
LA BONTÉ - francúzske delikatesy
Showroom a sklad
R1 Centrum, Rožňavská1
oproti predajne Dublino
831 04 Bratislava
Utorok a štvrtok
10:00 - 15:00
prípadne po vzájomnej dohode
Milan +421 902 084 547eshop@la-bonte.sk

All rights reserved by ARP services, s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk