Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

LA BONTÉ - francúzske delikatesy
Fresh Market, Rožňavská 1A, Bratislava
tel: +421-2-4319 1976
info(a)la-bonte.sk
e-shop LA BONTÉ
+421 905 399 035

 

 

V SR zastupujeme značky:

 

Confit de Provence

 

Godard logo

 

Roy René logo


Teriny, rillety 2

 

Teriny


Tieto mäsové špeciality predstavujú tradičný francúzsky pokrm pripravovaný pečením nahrubo pomletého mäsa. Za základ obvykle slúži bravčové, ku ktorému sa pridáva napr. teľacie, zverina, pečienky, hydina alebo rybie mäso, ktoré môže byť marinované v zmesi byliniek a vína, často kombinované s koreninami alebo s ovocím – jablkami, figami, slivkami, gaštanmi, hrozienkami či s hríbikmi alebo pálivou paprikou espelete. Našu ponuku dopĺňajú aj teriny vyrábané v BIO kvalite od výrobcu Ducs de Gascogne, BIO kačacia terina s pažitkou alebo vidiecka so zeleným korením. Hmotnosť: 90 a 180g.

 

 

 

Rilety

 


Aj keď slovenské slovníky prekladajú výraz „rillettes“ najčastejšie ako nátierku alebo paštétu, nejde o klasické paštéty ako ich poznáme u nás, ale  o vysoko kvalitné produkty z veľmi pomaly pečeného husacieho alebo kačacieho mäsa, ktoré tu dosahuje podiel až 70%.   Charakteristickú štruktúru tvoria jemné vlákna mäsa vo vlastnej šťave a masti. V našej ponuke husací alebo kačací rilet, hmotnosť: 180g.