Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Nastavenie môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

LA BONTÉ - francúzske delikatesy
Fresh Market, Rožňavská 1A, Bratislava
tel: +421-2-4319 1976
info(a)la-bonte.sk
e-shop LA BONTÉ

 

 

V SR zastupujeme značky:

 

Confit de Provence

 

Godard logo

 

Roy René logo


Úvod » VÍNNE OCTY A KRÉMY

VÍNNE OCTY A KRÉMY

 

Máte radi balzamikový krém alebo vínny ocot na čerstvý miešaný šalát?

Nezostávajte len pri jednej príchuti!

Príďte do Fresh Marketu ochutnať niečo, čím prekvapíte Vašich priateľov na každom posedení či grilovačke. 

 

LA BONTÉ prináša na Slovensko exkluzívnu ponuku ochutených vínnych octov a krémov ktoré spestria a pozdvihnú na vyší gastronomický zážitok aj jednoduchý miešaný šalát, predjedlo alebo malý snack ako bagetky, toasty, syry, foie gras či lososa. Pridajú nové príchute rôznym druhom grilovaného mäsa, rybám a morským plodom, vhodné sú dokonca aj na dezerty alebo zmrzlinové poháre.

Francúzska značka Moulin des Cépages vznikla z túžby ukázať milovníkom gastronómie chuť odrôd hrozna s pôvodom v  najlepších vínach z oblasti Bordeaux. Dva roky výskumu pri zohľadnení tradícií a remeselných know-how boli potrebné na vývoj rady odrôd hrozna, ktoré najlepšie spĺňali požiadavky na tieto produkty, ktoré sa dostali na trh v roku 2004.

Dnes sa Moulin des Cépages môže pochváliť  jedinečným charakterom jeho výrobkov, neustálym zvyšovaním kvality a osobitnou starostlivosťou, ktorú venuje výberu tých najlepších surovín.  Vínne octy Moulin des Cépages  sú vyrobené z vín Bordeaux, vlastnej hroznovej šťavy  a vlastných aróm, bez akýchkoľvek prísad alebo konzervačných látok.