1. Úvod
 2. DOBROTKY Z FRANCÚZSKA
 3. NÁPOJE
 4. Božolé "Beaujolais Nouveau" 2018 Domaine Ruet 0,75 l červené suché

Božolé "Beaujolais Nouveau" 2018 Domaine Ruet 0,75 l červené suché

"Le Beaujolais nouveau est arrivé!" "Nové Beaujolais prichádza!" Blíži sa najväčší svetový sviatok vína vychádzajúci z francúzskej tradície uvedenia m... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
9,77 EUR
Cena bez DPH
5,70 EUR
6,84 EUR
ks
Číslo produktu:T001422
Výrobca:Alcohol France
Bio/Nebio:NEBIO
 • Kompletné špecifikácie
 • Božolé "Beaujolais Nouveau" 2018 Domaine Ruet 0,75 l červené suché
  Božolé "Beaujolais Nouveau" 2018 Domaine Ruet 0,75 l červené suché
  Skladom
  6,84 EUR
  5,70 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

"Le Beaujolais nouveau est arrivé!" "Nové Beaujolais prichádza!"


Blíži sa najväčší svetový sviatok vína vychádzajúci z francúzskej tradície uvedenia mladého vína na trh. Región a značka vína Beaujolais sa tak stáva v novembri najznámejším regiónom Francúzska.
Nové mladé vína BEAUJOLAIS NOUVEAU sa začínajú predávať po celom svete vždy tretí novembrový štvrtok, ktorý v tomto roku pripadá na 15.11.2018.
Nevymeškajte ani Vy túto jedinečnú príležitosť a ochutnajte jemné svieže tóny vín z hrozna, ktoré ešte pred pár týždňami dozrievalo vo francúzskych vinohradoch! Všetko hrozno v regióne Beaujolais musí byť zbierané ručne. Mladé víno Beaujolais je vyrábané z odrody Gamay, je ľahké a svieže, s veľmi nízkym obsahom trieslovín.
Pri tejto príležitosti si Vám aj CRÊPES KISS a LA BONTÉ dovoľujú predložiť ponuku na mladé víno Beaujolais nouveau 2018. Vybrali sme pre Vás červené a ružové vína z rodinného vinárstva Domaine Ruet založeného v roku 1926, ktoré sa môže pochváliť zaradením vybraných vín aj do exkluzívnej kategórie CRU.
Od 15.11. si ich môžete ich Beaujolais vychutnať aj priamo v CRÊPES KISS café v OC STYLA na Zlatých Pieskoch v Bratislave.

         

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk